online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Članky > Finanční poradcovia
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Finančný poradca - áno či nie?

Pomoc od finančného poradcu

Vyznať sa vo všetkých finančných produktoch a vybrať si ten pravý pre konkrétne potreby môže byť zložité. Ak sa v tejto oblasti neorientujete a nemáte čas porovnávať jednotlivé produkty, ponúka sa využiť rady finančného poradcu. Rad ľudí k nim ale nemá dôveru a často sa pýta: finančného poradcu - áno či nie? Skúsme si na túto otázku odpovedať.Finančný poradca je zdarma

Finančný poradca vám pomôže pri správe financií, sprostredkovanie úverov a uzavretie poistenia. Nemusíte sa obávať, že by ste za jeho služby niečo platili. Poradca dostáva provízie z každej zmluvy a vás tak nestojí nič. Vyberte si ho podľa skúseností svojich známych alebo si na neho nájdite na internete recenzie od ostatných klientov.

Prečo sa obrátiť na finančného poradcu?

Mať svojho finančného poradcu sa pre rad vecí oplatí. Nechýba mu prehľad o všetkých dostupných produktoch a vie vyhľadať ten najvýhodnejší pre vaše momentálne potreby. Zanalyzuje vašu situáciu, zistí výšku vašich príjmov a výdavkov v rámci jedného mesiaca i celého roka a ponúkne vám možnosti ukladania peňazí a ich investovanie do finančných produktov. Poskytne vám dostatok času na preštudovanie zmluvy a na jej podpísanie nenalieha.

Ako spoznať zlého finančného poradcu?

Nesolídny finančný poradca vám pravdepodobne ukáže grafy s nereálnymi zisky, zatají vám, kam investície smerujú a bude požadovať podpis zmlúv na prvej schôdzke. Dostatočne nenaslúcha vašim požiadavkám a prianiam a uprednostní produkt so všeobecne výhodnejšími podmienkami alebo s vyššou províziou do jeho vrecka. Snažia sa vám vnútiť ďalšie produkty, ktoré v skutočnosti nechcete.

Finančného poradcu? Áno, ale s opatrnosťou

Finanční poradcovia vám môžu ušetriť peniaze, pomôcť výhodne investovať a vybrať produkt šitý na mieru. Najmä v dnešnej dobe, keď je bohatá ponuka poistenia, pôžičiek, sporenia a investícii, sa služby poradcov hodia. Je však nutné mať na pamäti, že nie všetkým poradcom na klientoch záleží a niektorí pracujú len pre províziu a okamžitý zisk.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov