nahoru

Blesková SMS pôžička ihneď na účet

Rýchla pôžička, ktorá zaistí ihneď požadované peniaze na účet už do 10 min. SMS pôžička s jednoduchým online dojednaním aj bez registra a bez dokladovania príjmu

OnlineŽiadosť > Pôžičky > SMS pôžička ihneď na účet

PÔŽIČKY ONLINE:

Malá pôžička
Čiastka:
50 - 1000 €
Splatnosť:
až 30 dní
Malá
pôžička
Veľká pôžička
Čiastka:
50 - 25 000 €
Splatnosť:
až 8 rokov
Veľká
pôžička
REKLAMA

Sms pôžička ihneď tiež bez registra

Blesková SMS pôžička vás prekvapí svojou rýchlosťou. Predstavuje skôr menšie pôžičky v rádoch stoviek eur, ktoré fungujú ako krytie a financovanie na dobu tesne pred výplatou a ihneď po výplate sa peniaze splácajú. Pôžičky hneď na účte sú klasický spotrebiteľský úver s dobou splatnosti obvykle 14 dní až mesiac.

Peniaze ihneď k dispozícii do 10 min

Fakticky funguje pôžička veľmi jednoducho. Žiadateľ o pôžičku napíše SMS správu v požadovanom tvare a odošle na telefónne číslo poskytovateľa. Tento model vznikol v severských štátoch a zrejme aj preto je občas označovaný termínom fínska pôžička. V týchto krajinách sa jedná o veľmi rozšírený platobný prostriedok predovšetkým pre mladších ľudí, ktorí ovládajú moderné komunikačné kanály a navyše majú problémy vyjsť so svojou výplatou či vreckovým. Pôžička im vždy na prechodný čas peniaze požičia a oni nemusia nič meniť na svojom životnom štandarde. A rovnaký model funguje aj u nás. Pôžičku využívajú však mladí aj starí, skrátka všetci, ktorí potrebujú na posledný týždeň pred výplatou peniaze, pretože nevyšli v minulom období. Dôležité však je sms pôžičku ihneď po obdržaní mzdy vrátiť, keďže jej štandardná splatnosť je 30 dní, ktorá môže byť za ďalší poplatok navýšená o ďalších 14 dní.

SMS pôžička ihneď bez dokladovania príjmu

Výhodnosť Bleskových SMS pôžičiek ihneď bez dokladovania príjmu spočíva prakticky v nulové administrácii, nedokladovaniu príjmov, všetko z pohodlia domova a nikto sa na nič zbytočne nepýta. Okamžité pripísanie peňazí do 10 min na účte je tiež úplne jedinečné. Nevýhodou na druhej strane relatívne vysoký úrok, respektíve poplatok za vybavenie. To je ale cena za rýchlosť, pohodlnosť a rizikovosť klientov, ktorí oznamujú poskytovateľovi len to najnutnejšie. Ďalšou výhodou je rýchlosť, kedy je sms pôžička ihneď na bankovom účte.

3. 3. 2014

Posledné články: