online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > SMS pôžička ihneď
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

SMS pôžička ihneď

Prvá sms pôžička ZADARMO!

Ak žiadate prvýkrát, čaká vás pri rade sms pôžičiek milé prekvapenie, ktorým je prvá sms pôžička ZADARMO! Porovnanie pôžičiek ponúka úver ihneď. Porovnáva bankové, nebankové i rýchle pôžičky a ponúka online zjednanie.Sms pôžička ihneď tiež bez registra

SMS pôžička vás prekvapí svojou rýchlosťou. Predstavuje skôr menšie pôžičky v rádoch stoviek eur, ktoré fungujú ako krytie a financovanie na dobu tesne pred výplatou a ihneď po výplate sa peniaze splácajú. Pôžičky hneď na účte sú klasický spotrebiteľský úver s dobou splatnosti obvykle 14 dní až mesiac.

Peniaze ihneď k dispozícii

Fakticky funguje pôžička veľmi jednoducho. Žiadateľ o pôžičku napíše SMS správu v požadovanom tvare a odošle na telefónne číslo poskytovateľa. Tento model vznikol v severských štátoch a zrejme aj preto je občas označovaný termínom fínska pôžička. V týchto krajinách sa jedná o veľmi rozšírený platobný prostriedok predovšetkým pre mladších ľudí, ktorí ovládajú moderné komunikačné kanály a navyše majú problémy vyjsť so svojou výplatou či vreckovým. Pôžička im vždy na prechodný čas peniaze požičia a oni nemusia nič meniť na svojom životnom štandarde. A rovnaký model funguje aj u nás. Pôžičku využívajú však mladí aj starí, skrátka všetci, ktorí potrebujú na posledný týždeň pred výplatou peniaze, pretože nevyšli v minulom období. Dôležité však je sms pôžičku ihneď po obdržaní mzdy vrátiť, keďže jej štandardná splatnosť je 30 dní, ktorá môže byť za ďalší poplatok navýšená o ďalších 14 dní.

SMS pôžička pre ženy aj pre mužov

Výhodnosť SMS pôžičiek spočíva prakticky v nulové administrácii, nedokladovaniu príjmov, všetko z pohodlia domova a nikto sa na nič zbytočne nepýta. Okamžité pripísanie peňazí do pár minút na účte je tiež úplne jedinečné. Nevýhodou na druhej strane relatívne vysoký úrok, respektíve poplatok za vybavenie. To je ale cena za rýchlosť, pohodlnosť a rizikovosť klientov, ktorí oznamujú poskytovateľovi len to najnutnejšie. Ďalšou výhodou je rýchlosť, kedy je sms pôžička ihneď na bankovom účte.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov