online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > Banková pôžička
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Banková pôžička

Banky v porovnaní s nebankovým sektorom ponúkajú relatívne nižší úrok. Banky sú schopné veľmi vhodne a promptne ponúkať produkty priamo na mieru podľa požiadaviek klientov. Táto pôžička patrí k najmenej rizikovým.

Banky v súčasnosti ponúkajú svojim klientom širokú paletu služieb. V súčasnej dobe je veľmi obľúbeným životným štýlom "život na dlh" a tomu tiež banky prispôsobujú svoju ponuku. Rozmanité možnosti úverov a pôžičiek pokrývajú prakticky všetok dopyt. Vďaka verejným prieskumom a vlastnému sledovaniu tak vhodne reagujú na akútne potreby jednotlivých firiem či ľudí. Nízky úrok bankových pôžičiek je vykúpený zložitou administratívou, nutnou bezúhonnosťou a čistým záznamom v registri dlžníkov. Jedine potom je možné pôžičku od banky bez problémov získať a využiť všetky výhody, ktoré práve bankové pôžičky ponúkajú.Sadzby pôžičiek

Ako už bolo povedané sú úrokové sadzby relatívne nižšie ako u porovnateľných produktov v nebankovom sektore. Dôležité je si však uvedomiť, že úroková sadzba nie je všetko. Banky si účtujú celý rad poplatkov za vedenie účtu, výpisy z účtu, poplatok za vybavenie, za splatenie, poplatok za rôzne príkazy a podobne. Preto je vždy nutné sledovať u bankových pôžičiek nielen úrokovú sadzbu, ale kompletné RPMN, ktorá nám prezradí veľkosť sumy, ktorú skutočne navyše za pôžičku zaplatíme.

Vlastnosti bankových pôžičiek

Bankové pôžičky sú v mnohých ohľadoch veľmi špecifické. Jedná sa o nutnosť riadneho splácania. Banky nemajú rady klientov, ktorí sa oneskorujú so svojou platbou. Často k nim potom pristupujú ako k veľmi riskantným a problémovým klientom. Vymáhanie peňazí totiž stojí banky prostriedky navyše, ktoré nechcú vynakladať. Preto banky podstatne viac preverujú svojich klientov ešte pred tým, než vôbec akúkoľvek pôžičku poskytnú. Je nutné dokladovať príjmy, výdavky, preukázať dostatočnú bonitu, doložiť stálosť zamestnania a jeho perspektívu, často sa vyžaduje aj preukázanie účelu pôžičky a jej využitie. Toto všetko musí ešte pred uzatvorením pôžičky prebehnúť, aby banka bola spokojná a pôžičku bolo možné uzavrieť.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov