online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > Pôžičky na zmenku
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Pôžičky na zmenku

Pôžičky na zmenku sú klasické pôžičky, ktoré sú zabezpečované cenným papierom vo forme zmenky. Hlavnou myšlienkou pôžičky na zmenku je jej okamžité vybavenie a zabezpečenie.Zaistenie zmenkou

Vďaka veľmi jednoduchému a ľahkému prístupu k peniazom pomocou pôžičky na zmenku, sú jej sadzby zvyčajne vyššie ako u porovnateľných produktov na finančnom trhu. Často je zmenka podpisovaná v zložitej životnej situácii, či pri akútnej potrebe finančných prostriedkov. Proti zmenke sú totiž vždy okamžite vydané peniaze a môže fungovať ako platobný nástroj ihneď po jej podpísaní. Pôžička na zmenku totiž nahradí peniaze bez výnimky. Každý ju prijme, každý ju môže nechať preplatiť.

Pôžička, ktorú má možnosť získať prakticky ktokoľvek

Aj človek so záznamom v registri dlžníkov, aj človek bez dostatočných príjmov aj ten, ktorý práve nemá "ani euro". Pôžičku na zmenku dostane prakticky ktokoľvek, keďže ide o veľmi striktne ošetrený finančný nástroj, ktorý je ľahko vymáhateľný a ktorého vyhotovenie nepodlieha zložitým zmluvám či dohodám. Všetko sa spíše. Na zmenku sa vypíšu obligatórne požiadavky a už sa stáva cenným papierom. Dôležité je len dodržať už spomínané povinné náležitosti zmenky. Forma ani vzhľad tu rolu nehrajú. Pôžičku na zmenku je možné spísať na akomkoľvek papieri, obrúsku či tácke. Ak obsahuje povinné náležitosti, stáva sa platnou.

Pôžička na zmenku je rýchla a okamžitá

Keďže je zmenka jasne definovaná v zákone, má jej majiteľ relatívnu istotu, že svoje prostriedky skutočne dostane. Preto často títo ľudia pôžičky na zmenku poskytujú, keďže ide o naozaj ľahko vymáhateľné peniaze. Súd zvyčajne rozhoduje v prospech majiteľa zmenky, pretože zvyčajne nič takémuto rozhodnutiu nebráni. V tú chvíľu je už možné exekučne pôžičku vymáhať. Všetko veľmi ľahko a rýchlo.

Z druhého pohľadu, pohľadu dlžníka, je tak pôžička na zmenku rýchla a okamžitá, avšak pri problémoch s nesplácaním v uvedenom dátume sa môže dostať dlžník do veľkých problémov, pretože má okamžite za chrbtom exekútorský príkaz, odstavený účet a nemôže so svojimi prostriedkami nakladať. Preto je veľmi vhodné pôžičky na zmenku vždy splatiť presne tak ako je uvedené a v danom termíne. Človek tak predíde zbytočným problémom a nákladom na exekúciu.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov