online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > Pôžička pre študentov
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Pôžička pre študentov s výhodným úrokom

Ako najlacnejšie získať peniaze, najme ak študujete a máte iba občasné brigády? Využite výhodné pôžičky pre študentov, vychutnávajte si študentský život plnými dúškami a neriešte finančné záležitosti. Ponuka študentských pôžičiek je bohatá a úroková sadzba nižšia ako pri klasických spotrebiteľských úveroch. Okrem toho pôžičku splácate dlhšiu dobu a často až po ukončení štúdia.Kontokorent a kreditná karta pre študentov

Najvýhodnejšie pôžičky pre študentov poskytujú banky a vďaka ich pomoci môžete vyštudovať strednú školu, vyššiu odbornú školu alebo vysokú školu. Ak vám chýba občas pár stoviek eur, požiadajte o vydanie kreditnej karty s nastaveným úverovým rámcom alebo si zriaďte kontokorent k študentskému účtu. Banky dovoľujú ísť do mínusu až do limitu 900 Eur a úrok si účtujú iba z čerpanej sumy.

Banková študentská pôžička do 20 000 EUR

Študenti si ďalej môžu zjednať pôžičku až do výšky 20 000 EUR. Splatnosť si nastaví až na dobu 10 rokov a počas štúdia splácajú len úroky a zvyšok až po dokončení školy. Získať pôžičku je jednoduchšie, než sa na prvý pohľad môže zdať. Žiadateľom k tomu stačí občiansky preukaz, potvrdenie o štúdiu a potvrdenie o príjme spoludlžníka (rodiča). Peniaze môžu využiť nielen na štúdium, ale de facto na čokoľvek, bez preukazovania účelu.

Malá nebanková študentská pôžička

Na dostupné pôžičky pre študentov sa tiež zameriavajú nebankové spoločnosti. Nejedná sa o pôžičky určené iba študentom, ale aj ďalším osobám bez príjmu alebo ľuďom pred výplatou. Jedná sa o menšie krátkodobé pôžičky s vyšším úrokom, pri ktorých študent alebo iný žiadateľ nepreukazuje príjmy, nepredkladá potvrdenie o štúdiu a nepotrebuje ručiteľa. Pre vaše maximálne pohodlie vám nebankové spoločnosti umožňujú vybavenie pôžičiek cez internet.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov