nahoru

Nebankové pôžičky bez skúmania registra online

Nebankové pôžičky zahrňujú všetky typy úverov poskytovaných mimo banky, čo zahŕňa široké spektrum finančných produktov od etablovaných nebankových finančných inštitúcií, špecializovaných subjektov a súkromných investorov.

OnlineŽiadosť > Pôžičky > Nebankova pôžička

PÔŽIČKY ONLINE:

Malá pôžička
Čiastka:
50 - 1000 €
Splatnosť:
až 30 dní
Malá
pôžička
Veľká pôžička
Čiastka:
50 - 25 000 €
Splatnosť:
až 8 rokov
Veľká
pôžička
Nuxo pôžička
Čiastka:
50 - 500 €
Splatnosť:
až 30 dní
Jednoduché
podmienky
REKLAMA

Nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu

Nebankové pôžičky sú prakticky všetky okrem pôžičiek od bánk, teda inštitúcií s bankovou licenciou. Všetky ostatné úverové produkty môžeme zaradiť pod pojem nebankové pôžičky. Každý hneď vidí, že ide o veľmi široký pojem. Poskytovatelia týchto pôžičiek sú zavedené nebankové finančné domy, špecializované inštitúcie alebo súkromní investori. Tí všetci na trhu ponúkajú svoje prostriedky ako pôžičky.

Pôžičky na trhu bez založenia

Nebankový sektor je tak veľmi špecifický. Môžete tu naraziť na veľmi dobrú, slušnú a vierohodnú inštitúciu, ale aj na firmičku, ktorá chce len zarobiť na neznalosti niekoľkých málo treba aj zúfalých ľudí a potom už o nej nikto nepočuje. Najčastejšími klientmi nebankových inštitúcií poskytujúce pôžičky sú ľudia, ktorí zvyčajne potrebujú neúčelové prostriedky v krátkom časovom horizonte. Iným klientom potom môže byť ten, ktorý má už nejaký záznam v registri alebo nemôže úplne vhodne doložiť svoj trvalý príjem. Všetkým týmto potom vychádza nebankový sektor v ústrety v podobe najrôznejších nebankových pôžičiek.

Nebankové pôžičky bez skúmania registra

Nebankové pôžičky bez skúmania registra poskytujú praktické a rýchle riešenie pre tých, ktorí potrebujú finančné prostriedky, ale nemôžu alebo nechcú prejsť cez tradičný bankový proces schvaľovania. Tieto pôžičky sú zvyčajne dostupné aj pre osoby, ktoré majú negatívny záznam v úverovom registri, čo je hlavný dôvod, prečo sú medzi niektorými žiadateľmi obľúbené. Výška pôžičiek sa môže pohybovať od menších sum až po výšky okolo 25 000 eur, s rôznymi dobami splatnosti, od niekoľkých dní až po niekoľko rokov​​.

Hoci tieto pôžičky môžu byť veľmi prístupné a rýchle - v niektorých prípadoch môžete mať peniaze na účte už do niekoľkých hodín od schválenia žiadosti​​ - je dôležité brať do úvahy aj ich potenciálne riziká. Vyššie úrokové sadzby a súvisiace poplatky môžu znamenať, že celkové náklady na úver budú výrazne vyššie v porovnaní s tradičnými bankovými pôžičkami. Navyše, v prípade neschopnosti splácať pôžičku v stanovenom termíne môžu vzniknúť dodatočné poplatky a sankcie, ktoré môžu ďalej zhoršiť finančnú situáciu dlžníka.

Spoločnosti kde naozaj požičajú

Nebankové pôžičky pre problémových klientov majú vybavenie veľmi rýchle a jednoduché. Dva doklady totožnosti, podpis a zmluva je uzavretá. Peniaze zvyčajne dostáva klient obratom. Až sem je vždy všetko v poriadku. Problémy nastávajú, teda ak nastanú, pri splácaní.

Rad inštitúcií sa v minulosti snažil uvádzať v zmluvách odseky malým písmom, neinformovať klienta o sadzbách a celkových nákladoch či ho celkovo nechal neinformovaného. Na takejto spoločnosti pozor. Zo zákona totiž musia všetky tieto činnosti spoločnosti či investor urobiť a dostatočne klienta informovať. Veľké zavedené inštitúcie s tým už dlhú dobu problém nemajú, ale drobní investori požičiavajúci len niekoľko stoviek eur niekoľkým ľuďom môžu mať prakticky úplne odlišné zmluvy, takže v prípade súdneho sporu o neprimeraný úrok, dlžník často prehráva.

18. 1. 2012

Posledné články: