online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > Nebanková pôžička
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Nebanková pôžička pre problémových klientov

Nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu

Nebankové pôžičky sú prakticky všetky okrem pôžičiek od bánk, teda inštitúcií s bankovou licenciou. Všetky ostatné úverové produkty môžeme zaradiť pod pojem nebankové pôžičky. Každý hneď vidí, že ide o veľmi široký pojem. Poskytovatelia týchto pôžičiek sú zavedené nebankové finančné domy, špecializované inštitúcie alebo súkromní investori. Tí všetci na trhu ponúkajú svoje prostriedky ako pôžičky.Pôžičky na trhu bez založenia

Nebankový sektor je tak veľmi špecifický. Môžete tu naraziť na veľmi dobrú, slušnú a vierohodnú inštitúciu, ale aj na firmičku, ktorá chce len zarobiť na neznalosti niekoľkých málo treba aj zúfalých ľudí a potom už o nej nikto nepočuje. Najčastejšími klientmi nebankových inštitúcií poskytujúce pôžičky sú ľudia, ktorí zvyčajne potrebujú neúčelové prostriedky v krátkom časovom horizonte. Iným klientom potom môže byť ten, ktorý má už nejaký záznam v registri alebo nemôže úplne vhodne doložiť svoj trvalý príjem. Všetkým týmto potom vychádza nebankový sektor v ústrety v podobe najrôznejších nebankových pôžičiek.

Spoločnosti kde naozaj požičajú

Nebankové pôžičky pre problémových klientov majú vybavenie veľmi rýchle a jednoduché. Dva doklady totožnosti, podpis a zmluva je uzavretá. Peniaze zvyčajne dostáva klient obratom. Až sem je vždy všetko v poriadku. Problémy nastávajú, teda ak nastanú, pri splácaní.

Rad inštitúcií sa v minulosti snažil uvádzať v zmluvách odseky malým písmom, neinformovať klienta o sadzbách a celkových nákladoch či ho celkovo nechal neinformovaného. Na takejto spoločnosti pozor. Zo zákona totiž musia všetky tieto činnosti spoločnosti či investor urobiť a dostatočne klienta informovať. Veľké zavedené inštitúcie s tým už dlhú dobu problém nemajú, ale drobní investori požičiavajúci len niekoľko stoviek eur niekoľkým ľuďom môžu mať prakticky úplne odlišné zmluvy, takže v prípade súdneho sporu o neprimeraný úrok, dlžník často prehráva.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov