online žiadosť
Nenáročná pôžička
50 € až 7000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
sberbank
Sberbank pôžička
Až 25 000 €
Banková pôžička
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Konsolidácia pôžičiek kalkulačka, zlúčenie a refinancovanie pôžičiek

Konsolidácia pôžičiek je spojenie viacerých existujúcich pôžičiek do jednej výhodnejšej pre klienta. Fakticky ide o okamžité splatenie aktuálnych pôžičiek pôžičkou jedinou novou s možnosťou získať dodatočnú pôžičku na čokoľvek. Administratívu spojenú s konsolidáciou pôžičiek vybavíme za vás.

Konsolidácia pôžičiek je zlúčenie

Pre konsolidáciu pôžičiek nepotrebujete ručiteľa ani zástavu. Konsolidovať môžete svoje pôžičky a dlhy, ktoré splácate iným spoločnostiam. Ako napríklad kontokorent, kreditné karty, pôžičky, úvery, ktoré pravidelne mesačne splácate. Iný názov je tiež refinancovanie pôžičiek. Doba splácania pre konsolidovanú pôžičku je až 120 mesiacov. Konsolidácia pôžičiek vám tiež ponúka skvelú možnosť získať dodatočnú pôžičku. Zlúčenie pôžičiek je užitočný krok, ktorý vám ušetrí peniaze.

Vymeňte svoju súčasnú drahú a nevýhodnú pôžičku za oveľa výhodnejšiu.

Konsolidácia pôžičiek kalkulačka

Spočítajte si úsporu, ktorú vám konsolidácia pôžičiek přinese. Konsolidácia pôžičiek kalkulačka.Všeobecné informácie ku konsolidácii pôžičiek

Konsolidáciu pôžičiek ponúkajú ak bankové, tak aj nebankové inštitúcie. Často ide o možnosti zníženia platby, lepšie úrokové sadzby alebo len uľahčenie administratívy. Konsolidácia pôžičiek predstavuje skvalitnenie administrácie pôžičiek, lepšiu kontrolu nad dlhmi, úsporu nákladov a tým pádom uľahčenie rodinnému rozpočtu. V západných krajinách aj na Slovensku je v súčasnosti trendom si na život požičiavať. Cudzie peniaze sú fakticky najlacnejším zdrojom financovania. Do akej miery je ale zadlžovanie zdravé a kedy sa už jedná o hazard ľudia často ani sami u svojich pôžičiek nevedia.

Refinancovanie pôžičiek = plaťte menej

Rodiny sa často dostávajú do finančných problémov, ktoré riešia pôžičkou. A splácanie tejto pôžičky následne vyrieši ďalšou pôžičkou a tak podobne. Narastá tým tlak na rodinu, nutnosť sledovať viac pôžičiek naraz a pri každom posielaní peňazí veriteľskej spoločnosti platiť poplatky za prevod, stály príkaz a podobne. Zbytočné náklady navyše. To všetko konsolidácia pôžičiek obmedzí. Navyše pri veľkom počte súbežných pôžičiek môže dôjsť veľmi ľahko k problémom vďaka zle zadanému variabilnému symbolu, oneskoreniu platby či prehodeniu nejakých údajov u pôžičiek navzájom.

Konsolidujte a šetrite každý mesiac

Zvyčajne sa to človek dozvie až s niekoľko mesačným oneskorením a to býva už neskoro. Penále narástly, poplatky sa zvýšili a teraz je nutné zaplatiť podstatne viac ako pôvodne. Preto je tu konsolidácia, ktorá všetky súčasné pôžičky dokáže spojiť v jedinú a tým pádom ušetriť. Jak na transakčných nákladoch, ktoré predstavujú jednotlivé príkazy, chodenie do banky a najrôznejšie poplatky, tak aj zníženie rizika z nesplatenia. Človek tak stráži iba jednu pôžičku a jednu platbu , ktorú si navyše pri dojednaní konsolidácie môže rozvrhnúť na dlhšie obdobie, čím mu je umožnené splácať mesačne menšiu sumu, než ktorú platil z niekoľkých pôžičiek. Refinancovanie pôžičiek sa vždy oplatí.

Reagujte na zmenu svojej situácie konsolidáciou pôžičiek a refinancujte

Konsolidáciu často použijú aj osoby, u ktorých prebehla zmena na príjmovej alebo výdavkovej strane rozpočtu. Konsolidáciou pôžičky si totiž znovu nastaví parametre pôžičky podľa aktuálneho stavu.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2020 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov