online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > Pôžička bez dokladovania príjmu
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Pôžička bez dokladovania príjmu

Riešenie pre všetkých žiadateľov, ktorí sú aktuálne v situácii, že nemôžu dokladať svoje príjmy. Pôžička bez dokladovania príjmu je pôžička, ktorá toto dokladovanie nevyžaduje. Nechcete oznamovať svoje príjmy, alebo žiadné nemáte? S pôžičkou bez dokladovania príjmu nemusíte. Žiadali ste o už pôžičku? Potom iste viete, že získať pôžičku u klasických poskytovateľov je veľmi ťažké. Máme pre vás riešenie.Existuje riešenie, ktorým je pôžička bez príjmu, ktorá vaše príjmy nepožaduje a je schválená aj napriek nedostatočnému alebo žiadnemu príjmu.

Pôžičky bez príjmu majú rad výhod

Najsilnejším argumentom pre je fakt, že nemusíte dokladovať príjmy. Túto možnosť ocenia iste podnikatelia a SZČO, ktorí majú vďaka účtovným operáciám mínusové daňové priznanie a nie sú schopní dokladovať svoje príjmy. Medzi ďalšie výhody, ktoré pôžička ponúka, je jej dostupnosť, minimálne nároky na žiadateľa, vysoké percento schválených žiadostí a predovšetkým rýchlosť, s akou dostanete peniaze.

Nevýhodou je vyšší úrok

Vďaka skutočnosti, že sa jedná o pôžičky bez dokladovania príjmu, ktoré sú schvaľované maximálne možnému počtu žiadateľov, musia poskytovatelia kompenzovať riziko nesplácania. Preto očakávajte vyššiu úrokovú sadzbu, ako napríklad u bankových pôžičiek.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov