online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Poistenie
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Poistenie online

Neplaťte za poistenie viac než je naozaj potrebné, porovnajte si online ponuky poisťovní a dohodnite si to najvýhodnejšie.Využite zliav na online poistenie:

Čo je to poistenie?

Poistenie je ochrana pred nečakanými udalosťami. Poistenie samozrejme nezabráni úrazu, autonehode, alebo zničeniu nehnuteľnosti, pomáha však preklenúť ich následky finančnou kompenzáciou. Vďaka poisteniu si potom môžeme kúpiť nové auto, dom či získať peniaze na živobytie počas úrazu, kedy nie sme schopní chodiť do práce. Poistenie predávajú poisťovne. Každá poisťovňa má svoje vlastné poistné podmienky. Je teda potrebné vybrať si to poistenie, ktoré je najvhodnejšie. Porovnanie poistení je najjednoduchší pomocou online porovnávača, ktorý porovná ponuky jednotlivých poisťovní v priebehu pár okamihov a ponúkne rovno online dojednanie poistenia.

Ktorú poisťovňu zvoliť?

Každá poisťovňa ponúka svoje vlastné poistenie, za rozdielnych podmienok. Odlišné typy poistenia môžu byť výhodnejšie v rôznych poisťovniach. Cestovné poistenie môže byť výhodnejšie inde než napríklad povinné ručenie.

TIP: všechny pojišťovny v SR naleznete zde.

Typy pojištění:


Kedy sa oplatí mať životné poistenie?

Životné poistenie býva často podceňované. Často si na neho spomenieme, až po tom, čo sa stane vážny úraz alebo v čase choroby. Oplatí sa vôbec poistenie dojednať?

OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov