online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Poistenie > Úrazové poistenie
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Úrazové poistenie online

Úrazové poistenie predstavuje poistný produkt, o ktorý je hlavne v dnešnej dobe obrovský dopyt. Táto skutočnosť je spôsobená celým radom faktorov, medzi ktoré patrí napríklad stále sa zvyšujúci počet úrazov. Úrazové poistenie ponúka, medzi svojou programovou ponukou, prevažná väčšina slovenských poisťovní. K dispozícii je teda obrovská ponuka, stačí si len vybrať taký program, ktorý najlepšie spĺňa vaše konkrétne predstavy.Čo s úrazovým poistením získate

Prostredníctvom úrazového poistenia je možné poistiť najčastejšie rizika vzniku úrazov a ich následky. Úrazové poistenie je možné uzavrieť v mnohých variáciách, záleží vždy na konkrétnych ponukách jednotlivých poisťovní. Inou poistku budú využívať športovci, inú potom napríklad robotníci v továrňach. Najčastejšie je poistka uzatvorená na prípad trvalých následkov po úraze v podobe mnohých obmedzení a invalidity. Môžno dojednať úrazové poistenie pre prípad smrti. Ak dôjde k naplneniu poistných udalostí, je následne majiteľovi poistnej zmluvy alebo jeho zástupcovi vyplatená finančná čiastka, ktorá má poslúžiť k čo najmenším dopadom, ktoré môže úraz priniesť.

Dohodnete samostatne alebo ako súčasť iného poistenia

Úrazové poistenie môžete dojednať úplne samostatne alebo ako súčasť iného komplexného poistenia, akým je napríklad cestovné poistenie. Rozdiel je potom v týchto prípadoch predovšetkým v poistených rizikách a ďalej v trvaní poistenia. Pokiaľ je úrazové poistenie dohodnuté samostatne, býva v platnosti dlhšiu dobu než v prípadoch, že je poistka dohodnutá spoločne ako balíček cestovného poistenia, tu je platnosť obvykle iba po dobu cesty a pobytu v zahraničí. V prípade samostatného produktu sa poistné platí prostredníctvom dielčích splátok. Ak je úrazovka dojednaná na kratšiu dobu, hradí sa štandardne jednorázovo.

Kde je možné poistenie dohodnúť

Možností, kde dojednať úrazové poistenie, je dnes väčšie množstvo. Asi najjednoduchším a stále najviac využívaným spôsobom je priamo návšteva poisťovne. Tu vám poisťovací poradcovia so všetkým pomôžu a poskytnú potrebné informácie. Ďalším spôsobom je potom telefonické dohodnutie alebo pozvanie poisťovacieho pracovníka priamo k vám domov. Či už budete produkt uzatvárať akokoľvek, mali by ste mať vo všetkom jasno, ak to tak nie je, neváhajte sa opýtať, či celej poistnej zmluve rozumiete a v budúcnosti vás nič neprekvapí.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov