online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Poistenie > Poistenie storna zájazdu
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Poistenie storna zájazdu online

Poistenie storna zájazdu je veľmi obľúbený poistný produkt, ktorý ponúka celý rad tuzemských poisťovní. Jedná sa o užitočný program, ktorý celkom iste oceníte predovšetkým v prípadoch, kedy máte naplánovaný zájazd, ktorý vám ešte pred cestou zruší neplánované životné situácie alebo udalosť.

Čo je momžné poistením storna zájazdu pokryť

Poistenie storna zájazdu štandardne pokrýva konkrétne situácie, ktoré vám znemožnia na zájazd či na dovolenku odcestovať. Jedná sa predovšetkým o náhlu chorobu, akútne zdravotné problémy alebo smrť blízkej osoby. V takýchto prípadoch totiž celkom iste nemáte na zájazd ani pomyslenie. Bolo by však škoda prísť o všetky peniaze, ktoré ste do dovolenky vložili. Ak si dojednáte poistenie storna zájazdu, môžete očakávať aspoň čiastočné minimalizovanie finančných vplyvov, ktoré by ste nevyužitím zájazdu stratili.

Kedy poistenie storna zájazdu dohodnúť a na akú dlhú dobu

Ak teda plánujete dovolenku, ktorá je spojená s vyššími finančnými výdavkami, zvyčajne sa odporúča vybaviť si poistenie storna zájazdu. Prakticky si môžete sami zvoliť, pre aké časové obdobie sa chcete poistiť. Pritom platí, že pohyblivý je hlavne interval začiatku poistenia, ten je možné nastaviť podľa vašej voľby niekoľko dní pred odcestovaním. Končí potom štandardne, dňom konania zájazdu alebo dovolenky.Cena poistenia storna zájazdu

Cenu poistenia nie je možné nijako univerzálne stanoviť, záleží vždy na mnohých konkrétnych špecifikách, medzi ktoré patrí hlavne celková cena zájazdu, ale samozrejme tiež doba, po ktorú chcete poistenie využívať a aj celková výška poistenia. Pochopiteľne čím dlhšia je doba poistenia, tým vyššia je cena poistky rovnako tak přímosměrně to platí aj v problematike ceny zájazdu.

Kde je možné poistenie uzavrieť

Poistenie storna zájazdu je možné dojednať na ktorejkoľvek pobočke akejkoľvek poisťovne, ktorá poskytuje produkty cestovného poistenia a to buď samostatne alebo v rámci komplexných služieb balíčka cestovného poistenia. Ďalšou možnosťou dohodnutia je taktiež schôdzka s poisťovacím poradcom alebo telefónna domluva.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov