online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Poistenie > Poistenie právnej ochrany
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Poistenie právnej ochrany online

Poistenie právnej ochrany je v dnešnej dobe stále viac užitočným poistným produktom. Vzhľadom na to, že nie úplne všetci v súčasnosti dodržiavajú právne predpisy, ktoré sú v platnosti na Slovensku, môžete sa veľmi rýchlo a jednoducho dostať do sporov, ktoré môžu viesť až k súdnemu procesu. Celkom isto sa nejedná o lacnú záležitosť. Súdne náklady, rovnako tak ako výdavky za advokáta, nemusí byť práve malé. Poisťovne, ktoré toto poistenie poskytujú vám v prípade potreby v súlade s platnými poistnými podmienkami a záväzkami poskytnú finančné prostriedky, ktoré sú určené pre náklady, spojené s právnym zástupcom a komplexnými súdnymi výdavkami.

Čo je prostredníctvom poistenia právnej ochrany pokyryto

Poistenie právnej ochrany pokrýva celý rad nepríjemných a finančne často náročných záležitosti v podobe každého aktu, pomocou ktorého je možné vyriešiť rozpor zmierovacím konaním. Ďalej potom určité súdne výdavky a náklady na právnych zástupcov, náklady na svedkov, rovnako aj výdavky protistrany, ktoré sú v niektorých prípadoch nutné, vďaka rozhodnutiu súdu, uhradiť. V neposlednom rade aj prípadné cestovné náklady, ktoré sú so súdnym procesom spojené.Aké typy poistenia je možné dojednať

Na Slovensku je možné, v závislosti na konkrétnych ponukách jednotlivých poisťovní, uzavrieť celú škálu typov poistenia právnej ochrany. Medzi tie najzákladnejšie je možné zaradiť predovšetkým poistenie právnej ochrany fyzických alebo právnických osôb, ďalej potom poistenie právnej ochrany vlastníka alebo prevádzkovateľa motorového vozidla, ale aj poistenie právnej ochrany majetku, nehnuteľnosti, prípadne poistenie právnej ochrany v súvislosti s procesom vykonávania svojho povolania alebo záujmovej činnosti. Poistka sa uzatvára buď samostatne, alebo v niektorých prípadoch aj formou doplnkového či rozširujúceho pripoistenia.

Množstvo výhod a vyšší pocit istoty

Prostredníctvom poistenia právnej ochrany za vami bude stáť vždy tím profesionálov, na ktorých pomoc a podporu sa môžete plne spoľahnúť. Súčasťou poistenia sú štandardne aj široké možnosti asistenčných poradenských služieb. Za pomerne finančne nenáročné poistenie tak získate komplexnú právnu ochranu, ktorá mnohokrát príde vhod.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov