online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Poistenie > Havarijné poistenie
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Havarijné poistenie online

Havarijné poistenie je veľmi populárny poistný produkt, prostredníctvom ktorého je možné poistiť mnoho rizík vzniku škôd na motorovom vozidle. Jedná sa o poistku, ktorú ponúka prevažná väčšina tuzemských poisťovní. Aj keď nejde o povinnosť, havarijné poistenie vozidla je možné v každom prípade odporučiť. Je veľmi užitočné, jeho možnosti oceníte iste aj vy pri prípadnej poistnej udalosti.

Aké škody je možné prostredníctvom havarijného poistenia poistiť

Havarijné poistenie predstavuje vysoko praktické poistenie. Jeho prostredníctvom je možné kryť celý rad nebezpečenstiev. Medzi tie najzákladnejšie patrí napríklad poškodenie vozidla, ktoré vznikne v dôsledku prírodných živlov, ktorými sú požiar, zemetrasenie, pôsobenie vetra, krupobitie, záplava, povodeň alebo poškodenie vozidla v dôsledku snehu alebo námrazy. Poistiť je možné tiež výbuch alebo stret vozidlá so zverou. Ďalšími možnosťami sú potom poistenie krádeže automobilu alebo škôd, ktoré vzniknú v dôsledku vandalizmu.

Široké možnosti pripoistenia

K havarijnému poisteniu je možné spoločne dohodnúť tiež množstvo doplnkového pripoistenia. Jedná sa tak prakticky o poistky, ktoré vhodným spôsobom rozširujú rozsah poistného plnenia základnej poistnej zmluvy o havarijnom poistení. Môže sa jednať aj o poistenie úrazové, poistenie batožiny alebo poistenie cestujúcich, prípadne potom aj poistenie skiel vozidla a iných špecifických požiadaviek. V neposlednom rade sa využíva rozšírenie základných asistenčných služieb. Ak sa rozhodnete uzatvoriť súbežne havarijné poistenie spolu s povinným ručením, veľakrát získate výrazné zľavy na poistnom či množstvo iných výhod.Spôsob realizácie havarijného poistenia

Havarijné poistenie je možné uzavrieť buď na pobočkách poisťovní, prípadne prostredníctvom poisťovacích poradcov. Nie je problém ani telefonické alebo online dojednanie. Akonáhle sa stanoví všetok rozsah poistenia, je v podstate poistná zmluva pripravená na podpísanie. Ide teda o rýchly proces. Platba poistných splátok prebieha štandardne v polročných alebo ročných intervaloch, buď prostredníctvom zloženky, vkladom na účet, alebo platbou na pobočke. Ak dôjde v priebehu trvania poistnej zmluvy k poistnej udalosti, je potrebné s poisťovňou spolupracovať. Jedine tak je zaistená korektná výplata poistnej sumy, ktorú je nutné využiť na odstránenie škôd, prípadne k obstaraniu nových častí vozidla alebo celého automobilu.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov