online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Poistenie > Cestovné poistenie
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Cestovné poistenie online

Cestovné poistenie je nepostrádateľným pomocníkom na vašich cestách. Či už sa rozhodnete kamkoľvek vycestovať, je vždy vhodné takéto poistenie uzatvoriť. Za niekoľko málo korún sa tak môžete poistiť na najrôznejšie príčiny a rizika vzniku škôd. Vďaka vhodnému cestovnému poisteniu sa môžete vyhnúť celému radu nepríjemných a mnohokrát aj zbytočným komplikáciám, ktoré by vás mohli stáť nemalé finančné výdavky.Čo je možno prostredníctvom cestovného poistenia poistiť

Cestovné poistenie patrí medzi poistné produkty, ktoré je možné do značnej miery ovplyvniť a prispôsobiť vlastným potrebám. Ide tak o akýsi komplex poistenia, ktorý sa skladá z rady dielčích poistení. V závislosti na ponukách konkrétnych poisťovní sa cestovné poistenie obvykle skladá zo základnej časti a voliteľnej časti. Základná časť obsahuje povinnú zložku cestovného poistenia, jedná sa štandardne o poistenie liečebných nákladov. Ďalšie špecifiká poistenia je možné navoliť podľa vašich prianí a samozrejme tiež charakteru vašej cesty alebo dovolenky.

Varianty poistenia

Medzi najčastejších doplnkových variantov cestovného poistenia môžeme zaradiť napríklad úrazové poistenie, poistenie batožiny, poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie právnej pomoci, či poistenie prerušenia cesty, poistenie storna zájazdu alebo prípadne poistenie veterinárnej služby alebo poistenie pri zásahu horskej služby. Možnosti pripoistenia sa odvíjajú predovšetkým od aktuálnej ponuky jednotlivých poisťovní. Čím väčší rozsah rizík si poistite, tým je výška poistnej sumy väčšia.

Na ako dlho je možné sa poistiť

Cestovné poistenie je možné štandardne uzatvoriť na rôznu dobu. Závisí hlavne na tom, na aký dlhý pobyt sa chystáte. Cestovné poistenie by malo byť uzavreté na celú dobu pobytu zahraničné alebo tuzemskej dovolenke vrátane cesty. V prípade dlhodobejších pobytov je k dispozícii množstvo špeciálnych dlhodobých poistných produktov.

Kde je možné poistenie dojednať

Cestovné poistenie je možné uzavrieť veľmi rýchlo a jednoducho online, alebo na ktorejkoľvek pobočke akejkoľvek poisťovne, ktorá cestovné poistky ponúka. Jediné čo bude treba urobiť, je dokladovanie potrebných náležitostí v podobe vašich osobných údajov. Priebeh vybavenia je veľmi rýchly, doklad o dojednanom poistení dostanete prakticky ihneď. Tento je potrebné mať neustále pri sebe počas celej dovolenke. Na doklade nájdete všetky potrebné kontakty pre infolinku, ktorú treba v prípade naplnenia poistných udalostí okamžite informovať.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov