online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > Pôžičky bez registra
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Pôžičky bez registra

Všetkým, ktorí majú záznam v registri dlžníkov, sú určené pôžičky bez registra u a založenia. Záznam v registri je pomerne vážnou prekážkou na získanie pôžičky v bankách a rady nebankových spoločností, pretože znamená, že ste sa dopustili prehrešku proti riadnemu splácaniu svojho dlhu, čo je príťaž k získaniu ďalšej pôžičky. Existuje však niekoľko variantov s pomerne vysokou šancou na schválenie, ako získať pôžičku bez registra.Pôžička pred výplatou bez registra

Pomerne jednoduchým a dostupným variantom ako získať pôžičku bez registra je pôžička pred výplatou. Pri vybraných pôžičkách nepotrebujete ani dokladovanie príjmu a ďalšie komplikácie, tak ako je vyžadujú napríklad banky. Jedná sa o veľmi rýchlu pôžičku, ktorú môžete mať na účte už za 15 minút. Jej výška býva obmedzená do 350 EUR a splatnosť na 30 až 45 dní s možnosťou predĺženia.

Potrebujete väčšiu pôžičku bez registra?

Ďalším variantom ako si požičať väčšiu sumu peňazí je pôžička so založením, známa tiež ako americká hypotéka. Tu však počítajte s komplikáciou, ktorou je nutnosť zabezpečiť vašu pôžičku záložným právom k nehnuteľnosti. Výhodou potom je pomerne nízka úroková sadzba a väčšie tolerancie na výšku vašich príjmov. Pôžičky bez registra a SOLUS sú ľahkou a výhodnou voľbou, ak máte čím ručiť.

Solus register dlžníkov

Záujmové nebankové združenie Solus, je inštitúcia, ktorá prevádzkuje databázu informácií o ľuďoch, ktorí majú problémy so splácaním svojich pôžičiek. Ak sa oneskorili so splátkou, alebo prestali splácať úplne, majú negatívny záznam v tomto registri. Mimo Solus existujú tiež bankové registre, ako napríklad SBCB bankový register.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov