nahoru

Pôžičky bez registra

Všetkým, ktorí majú záznam v registri dlžníkov, sú určené pôžičky bez registra.

OnlineŽiadosť > Pôžičky > Pôžičky bez registra

PÔŽIČKY ONLINE:

Malá pôžička
Čiastka:
50 - 1000 €
Splatnosť:
až 30 dní
Malá
pôžička
Veľká pôžička
Čiastka:
50 - 25 000 €
Splatnosť:
až 8 rokov
Veľká
pôžička
Nuxo pôžička
Čiastka:
50 - 500 €
Splatnosť:
až 30 dní
Jednoduché
podmienky
REKLAMA

Pôžičky bez overenia registra

Záznam v registri je pomerne vážnou prekážkou na získanie pôžičky v bankách a rady nebankových spoločností, pretože znamená, že ste sa dopustili prehrešku proti riadnemu splácaniu svojho dlhu, čo je príťaž k získaniu ďalšej pôžičky. Existuje však niekoľko variantov pôžičiek s pomerne vysokou šancou na schválenie, ako získať pôžičku bez registra, záleží o aký záznam sa jedná a akú máte bonitu.

Registr nerozhoduje o schválení pôžičky

Register nerozhoduje o schválení či odmietnutí pôžičky, ale iba poskytuje informácie o klientovi a jeho predošlých úveroch. Je teda jedným z hlavných kritérií na schválenie, podobne ako výška príjmu. Rozhoduje úveruschopnosť, schopnosť splácať a vaša celková bonita. Niektoré spoločnosti môžu drobné záznamy v registri tolerovať. Je na nich, ako vašu bonitu preveria, alebo či vôbec do registra budú nazerať.

Pôžička pred výplatou bez registra

Pomerne jednoduchým a dostupným variantom ako získať pôžičku bez registra je pôžička pred výplatou. Pri vybraných pôžičkách nepotrebujete ani dokladovanie príjmu a ďalšie komplikácie, tak ako je vyžadujú napríklad banky. Jedná sa o veľmi rýchlu pôžičku, ktorú môžete mať na účte už za 15 minút. Jej výška býva obmedzená do 350 EUR a splatnosť na 30 až 45 dní s možnosťou predĺženia.

SMS pôžička bez registra

SMS pôžička bez registra vás prekvapí svojou rýchlosťou. Predstavuje skôr menšie pôžičky v rádoch stoviek eur, ktoré fungujú ako krytie a financovanie na dobu tesne pred výplatou a ihneď po výplate sa peniaze splácajú.

Pôžička ihneď na účet

Akútny nedostatok peňazí rieši rýchle pôžičky bez registra, ktoré môžu byť na účte už o 5 minút. Využite nonstop rýchlu pôžičku, ktorú môžete dojednať online bez formalít a komplikácií, bez registra aj bez dokladovania príjmu.

Potrebujete väčšiu pôžičku bez registra?

Ďalším variantom ako si požičať väčšiu sumu peňazí je pôžička so zástavou, známa tiež ako americká hypotéka. Tu však počítajte s komplikáciou, ktorou je nutnosť zabezpečiť vašu pôžičku záložným právom k nehnuteľnosti. Výhodou potom je pomerne nízka úroková sadzba a väčšie tolerancie na výšku vašich príjmov. Pôžičky bez registra sú ľahkou a výhodnou voľbou, ak máte čím ručiť.

Register je prekážkou, nie však neriešiteľnou

Je dôležité si uvedomiť, že záznam v registri je komplikáciou na získanie pôžičky. Nie je však vylúčené že pôžičku nedostanete. Poskytovateľa preveria Vašu schopnosť splácať a to je zásadné kritérium pre schválenie pôžičky a taktiež preverí ďalšie parametre, ako napríklad váš príjem.

Register dlžníkov

Záujmové nebankové združenie, je inštitúcia, ktorá prevádzkuje databázu informácií o ľuďoch, ktorí majú problémy so splácaním svojich pôžičiek. Ak sa oneskorili so splátkou, alebo prestali splácať úplne, majú negatívny záznam v tomto registri. Mimo nebankové existujú tiež bankové registre, ako napríklad SBCB bankový register.

15.7. 2014

Posledné články: