online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > Americká hypotéka
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Americká hypotéka

Riešením nedostaktu peňazí je americká hypotéka. V dnešnej dobe asi väčšina z nás nedisponuje prebytkom financií. Veľmi často sa tak stáva, že si sme nútení určitú finančnú hotovosť požičať. Hypotéky tak predstavujú jeden z obľúbených a požadovaných úverových produktov. Klasická hypotéka je však viazaná určitým účelom, pre ktorý je poskytnutá, jedná sa obvykle o financovanie do nehnuteľnosti.

Avšak ani ak si chcete požičať určité peniaze a využiť ich potom k iným, prakticky akýmkoľvek účelom, nie je to už žiadny problém. V takom prípade musíte siahnuť po špeciálnom druhu hypotéky, ktorým je americká hypotéka.Vlastnosti tohto produktu

Americká hypotéka sa vyznačuje celým radom špecifík, niektoré z nich sa lišia v závislosti na konkrétnom hypotekárnom produkte, iné vlastnosti sú potom viac-menej podobné, ak nie dokonca rovnaké. Medzi spoločné parametre všetkých amerických hypoték možno zaradiť napríklad záložné právo k nehnuteľnosti. To znamená, že ak požiadate o americkú hypotéku, musíte založiť určitú nehnuteľnosť na území Slovenskej republiky.

Výhody úveru

Výhoda americkej hypotéky je v nízkej úrokovej sadzbe. Jedná sa o jednu z najlacnejších pôžičiek. Čo sa týka ďalších znakov, tie sa už líšia v závislosti na konkrétnej ponuke. Ide o podmienky, ktoré sprostredkovateľ hypotéky požaduje splniť preto, aby vám vôbec úver poskytol. Ďalšími jedinečnými znakmi sú potom výška úveru, úroková sadzba alebo vymeranie splátkového kalendára.

Americká hypotéka nebanková aj banková

Ponuka produktov americkej hypotéky je naozaj obrovská. Tento neúčelový hypotekárny produkt ponúkajú bankové spoločnosti, i celý rad nebankových inštitúcií. Ak budete tieto dva sektory porovnávať zistíte, že sú v jednotlivých programoch amerických hypoték značné rozdiely. Je teda potrebné všetko starostlivo premyslieť a posúdiť, aká americká hypotéka bude pre vás najvýhodnejšia a čo najviac prínosná.

Variant bez dokladovania príjmu

Pre všetkých, ktorí nemôžu alebo nechcú dokladovať príjem je tu americká hypotéka bez dokladovania príjmu.

Online kalkulačka

Americká hypotéka ponúka online možnosť výpočtu simulácie pôžičky. Táto kalkulačka slúži pre ľahšiu orientáciu na trhu amerických hypoték. Pomocou kalkulačky môžete ľahko a rýchlo porovnať ponuky a zvoliť tú najvýhodnejšiu.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov