online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Hypotéka
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Hypotéka online

Plánujete kúpiť si vlastný byt, dom, pozemok alebo akúkoľvek ďalšiu nehnuteľnosť? Neviete ako najlepšie vyriešiť financovanie? S našou hypotékou online všetko vyriešime za vás.

Nájdeme vám najlacnejšiu hypotéku

Nechcete obiehať banky a zháňať najlacnejšiu hypotéku? My to urobíme ZADARMO za vás a zariadime ešte lepšie podmienky.

Hypotéka po webe

Využite jednoduché a rýchle možnosti ako dojednať hypotéku priamo z vášho počítača z domova či kancelárie. Online hypotéka po webe vám ušetrí peniaze aj čas. Stačí len vyplniť online žiadosť.Co je to hypotéka?

Hypotéka (čiže hypotekárny úver) je pôžička, ktorú poskytujú banky alebo nebankové spoločnosti a je účelovo viazaná k obstaraniu, prípadne rekonštrukcii nehnuteľnosti na bývanie. Hypotékou ide financovať aj nákup pozemku určeného na výstavbu rodinného domu. Podstatným znakom je zriadenie záložného práva k nehnuteľnosti.

Toto záložné právo slúži na zabezpečenie úveru. Ak nastanú dlhodobé problémy so splácaním hypotéky, veriteľ je oprávnených nehnuteľnosť predať a z utŕžených prostriedkov uspokojiť svoju pohľadávku.

Hypotéky do X percent

Hypotéku je možné čerpať do určitého percenta trhovej (nie kúpnej) ceny nehnuteľnosti. Trhovú cenu stanoví odhadca. Väčšinou sa stretávame s hypotékou do 85% trhovej ceny nehnuteľnosti. Výnimkou ale nie je ani hypotéka 100%. Tu platí, že čím menej percentuálnu hypotéku zvolíme, tým nižšia je úroková sadzba.

Americká hypotéka

Americká hypotéka je špecifická forma hypotéky, kedy peniaze nemusia byť použité na nákup nehnuteľnosti, ale je možné ich použiť bezúčelovo. Úroková sadzba je potom o niečo vyššia ako u bežnej hypotéky. Ponúkame 2 americké hypotéky:

Fixácia

Fixácia znamená "zmrazenie" podmienok na stanovenú dobu. Fixácia môže byť 1 rok, 5 rokov, alebo aj 20 rokov. Čím je dlhšia, tým je úroková sadzba vyššia. Po uplynutí doby fixácie je možné hypotéku úplne alebo čiastočne doplatiť. Následne sa určí nová úroková sadzba, podľa aktuálnych podmienok na trhu.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov