online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Hypotéky > Hypotéka bez registra
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Hypotéka bez registra

Na našom finančnom trhu dnes nájdete prakticky nepreberné množstvo najrôznejších finančných produktov. Výnimkou tak nie sú ani úvery či hypotéky. Práve hypotéky zažívajú obrovskú obľubu, je to dané hneď niekoľkými faktormi. Avšak nie je rozhodne hypotéka ako hypotéka. Hypotekárne úvery sa líši v závislosti na každej konkrétnej ponuke. V ďalšom texte si vysvetlíme čo je hypotéka bez registra.Čo je to vlastne hypotéka bez registra

Hypotéka bez registra je hypotekárny úver, ktorý je ponúkaný prevažne nebankovými sprostredkovateľmi. V porovnaní s obyčajnými hypotékami majú jedno obrovské pozitívum pre samotného žiadateľa. Tým je skutočnosť, že pri rozhodovaní, či vám bude pôžička poskytnutá alebo nie, sa síce nahliada do registra, ale aj napriek tomu môžete hypotéku získať.


Po takej hypotéke teda môžu siahnuť aj takí ľudia, ktorí mali niekedy predtým problémy so splácaním predchádzajúcich pôžičiek a ich meno tak bolo zaznamenané do niektorého z registrov. Pre väčšinu bankových spoločností sa tým pádom stáva klient osobou nedôveryhodnou a bohužiaľ pre neho rastie aj pravdepodobnosť toho, že mu nebude v terajšej, ale aj budúce dobe poskytnutá žiadna štandardná pôžička. Hypotéka bez registra však tieto nedostatky odstraňuje.

Akú vybrať?

Ako už bolo povedané, ponuka hypoték bez registra je na Slovensku pomerne bohatá. Avšak preto, aby ste boli neskôr s hypotékou bez registra maximálne spokojní a nedočkali sa žiadnych nepríjemných prekvapení, je potrebné sa detailne zoznámiť so všetkými podmienkami. Jasno si musíte urobiť aj v problematike splátok. Ak sa stane, že čomukoľvek nerozumiete, je potrebné, aby ste sa spýtali.


Až keď je vám všetko úplne jasné, môžete pristúpiť k podaniu žiadosti a následne k podpisu zmluvy o hypotekárnom úvere. Vzhľadom na to, že sa ponuka mení niekedy aj zo dňa na deň, je potrebné byť neustále na pozore, potom vás nič nevyvedie z miery a vy si budete môcť plne a bez starostí užívať financie, ktoré ste vďaka hypotéke bez registra, či už účelové alebo neúčelové získali.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov