online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Hypotéky > Nebanková hypotéka
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Nebanková hypotéka

Žijeme v dobe, ktorá nie je, čo sa týka financií, práve priaznivá. Nikoho tak nemôže príliš prekvapiť, ak sa dostane do zložitej situácie. Často sa potom stáva, že je človek nútený si na nejaké výraznejšie investície požičať peniaze od iných. Našťastie je však v súčasnosti z čoho vyberať. Ponuka najrôznejších úverových a hypotekárnych produktov je naozaj obrovská.


Nemal by tak byť výrazný problém na finančnom trhu nájsť taký program, ktorý bude pre riešenie vašej konkrétnej situácie tým najefektívnejším. Medzi obľúbené produkty môžeme zaradiť aj hypotéky všeobecne. Veľký boom zažívajú aj nebankové hypotéky.Hypotéka online

Nebanková hypotéka predstavuje nápomocný finančný program, ktorý sprostredkovávajú iné, než bankové inštitúcie. Veľakrát je v úlohe sprostredkovateľa aj súkromná osoba. Nebankové hypotéky sa tak v niektorých parametroch veľmi líšia od hypoték bankových.


Všeobecne nie je možné povedať, či sú výhodnejšie, alebo nie. Závisí vždy na názore každého z vás a aj na konkrétnych ponukách. Je však niekoľko znakov, ktorými možno popísať v podstate každú nebankovú hypotéku. Prvým z nich je zvyčajne dostupnejší úver.

Nebankové hypotéky - menšie nároky

Hypotéka z nebankového sektora je poskytnutá väčšiemu množstvu žiadateľov. Je to dané predovšetkým menšími nárokmi na jednotlivých klientov, ale aj menším overovaním najrôznejších registrov a bonity. Naproti tomu je ale potrebné počítať s vyššími úrokovými sadzbami.

Situácia na trhu

V ponuke finančného trhu, nielen na Slovensku, môžete objaviť obrovské množstvo nebankových hypoték. Vzhľadom k širokej konkurencii je vhodné jednotlivé produkty porovnávať. Zistite si o nich naozaj všetky informácie a až potom sa rozhodnite podať žiadosť. Veľakrát tak môžete ušetriť nemalé množstvo neskorších finančných výdavkov ak vo forme splátok, tak aj najrôznejších skrytých poplatkov.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov