nahoru

Pôžička pre dôchodcov a seniorov môže pomôcť

Nie každý dôchodca má možnosť alebo elán prilepšiť si k dôchodku nejakou prácou a musí sa spoliehať len na peniaze od štátu. A čo si budeme nahovárať - dôchodky na Slovensku sotva pokryjú nevyhnutné náklady a málokedy sa seniorom podarí ušetriť niečo stranou. Keď si potrebujú kúpiť lieky, prispieť na operáciu alebo splniť celoživotný sen, môže z tejto bezvýchodiskovej situácie pomôcť pôžička pre dôchodcov od bánk a nebankových spoločností.

OnlineŽiadosť > Pôžičky > Pôžička pre dôchodcov

PÔŽIČKY ONLINE:

Malá pôžička
Čiastka:
50 - 1000 €
Splatnosť:
až 30 dní
Malá
pôžička
Veľká pôžička
Čiastka:
50 - 25 000 €
Splatnosť:
až 8 rokov
Veľká
pôžička
REKLAMA

Bankový úver pre dôchodcov s nízkymi splátkami

Dôchodcovia bez záznamu v registri dlžníkov sa môžu obrátiť so žiadosťou o pôžičku na ktorúkoľvek banku. Ich stály príjem je zárukou toho, že úver budú môcť splácať po nižších splátkach, bez toho aby to výrazne sťažilo ich rozpočet. S celým procesom pôžičky je prevedie pracovník v banke a zodpovie im všetky otázky. Ako dôchodcovia síce nedosiahnu na vysokú sumu, ale aj menší úver môže zlepšiť ich životnú úroveň.

TIP: Najdostupnejšiu pôžičku žiadajte tu

Krátkodobá nebanková pôžička pre seniorov

Ak vašu žiadosť o úver banka zamietla kvôli negatívnemu záznamu v registri dlžníkov alebo inému dôvodu, môžete využiť nebankovú pôžičku od súkromných spoločností, ktorú vybavíte behom okamihu cez internet, telefonicky alebo SMS. Najčastejšie sú seniorom k dispozícii krátkodobé pôžičky do 200 Eur s dobou splatnosti 30 dní, ale pri opakovaných žiadostiach nie je výnimkou ani suma do 500 Eur.

Pôžička bez podmienok

Nebankové pôžičky sú síce viac úročené ako bankové úvery, ale túto skutočnosť vyváží benevolentné podmienky, vďaka ktorým na pôžičku dosiahne takmer každý žiadateľ. Spoločnosti nepožadujú dokladovanie príjmu a za menší poplatok umožňujú predĺžiť si dobu splatnosti.

Výplata peňazí podľa vášho želania

K výplate peňazí nepotrebujete účet, pretože niektorí poskytovatelia vyplácajú peniaze v hotovosti na ruku cez svoje obchodné zástupce alebo ich posielajú zloženkou na vašu adresu. Pred dohodnutím akejkoľvek pôžičky si vždy dobre premyslite, či k dátumu splatnosti budete mať potrebné finančné prostriedky, aby ste sa nedostali do finančných ťažkostí.

13. 6. 2014

Posledné články: