online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Pôžičky > Onlain pôžičky od súkromníkov
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Pôžička od súkromnej osoby - Pôžička od ľudí

Pôžičky od súkromných osôb a investorov sú k videniu prakticky na každom reklamnom mieste. Často sa o nich dočítame v novinách, v najrôznejších časopisoch, visia na autobusovej stanici alebo chodia do schránok reklamné letákové akcie. Aj internet sa pôžičkami od súkromných investorov len hemží, a preto je veľmi zložité, dokázať sa v takej spleti najrôznejších informácií vôbec vyznať.Overení investori a súkromníci

Prvý radou je využívať overených investorov. V dnešnej dobe ponúka peniaze skôr nebankový sektor a teda aj súkromní investori. Ak nejakého takého hľadáte, rozhodne by ste mali začať čítať inzeráty, ale rozhodne s rezervou. Každý podozrivý text radšej ihneď preskočte. Výnimočne skvelé ponuky radšej niekoľkokrát preverte, pretože práve pôžičky od súkromných investorov sú najrizikovejšou možnosťou, ako peniaze získať. Medzi celým radom solídnych obchodníkov sa totiž objavuje rovnako veľké množstvo podvodníkov. Vždy je potrebné sa s daným inzerentom spojiť, telefonicky či osobne a skutočne zistiť, či sa za tajomným číslom či emailom skrýva skutočná osoba.

Onlain pôžičky od ľudí vyžadujú zvýšenú opatrnosť

Pri uzatváraní zmluvy je potom bezpodmienečne nutné všetko poctivo a podrobne čítať. Neradno je totiž uzavrieť zmluvu na pôžičku a potom následne zistiť, že je krajne nevýhodná či príliš drahá. V tej chvíli už nie je možné od zmluvy bez sankcií odstúpiť. Obchodné podmienky u pôžičiek od súkromných osôb prakticky neprichádzajú do úvahy, keďže ide o štandardné zmluvy o pôžičke, ktoré musia mať patričné náležitosti. Je vhodné sledovať teda v zmluve uvedené platobné podmienky, termíny, sankcie za porušenie termínov, ročnú percentuálnu mieru nákladov a tiež možnosti riešenia sporu.

Pozor na rozhodcovskú doložku konkrétneho rozhodcu

Onlain pôžičky od súkromníkov obsahujú totiž často rozhodcovskú doložku, kde je uvedená osoba, ktorá bude miesto súdu o spore rozhodovať. Veľmi sa odporúča, aby ste zmluvy s rozhodcovskou doložkou na neznámu osobu nepodpisovali, pretože sa môže jednať o spriaznenú dušu poskytovateľa pôžičky, ktorý bude vždy rozhodovať v jeho prospech. Preto je vždy vhodné, aby do zmluvy o pôžičke od súkromného investora bola zanesená podmienka, že prípadný spor bude riešiť nezávislý arbiter - vám objektívne známy, či priamo súd. Tým sa vyhnete veľkým problémom v prípade nezrovnalostí a sporov s poskytovateľom pôžičky.


  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2022 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov