online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Poistenie > Poistenie proti pokutám
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Poistenie proti pokutám online

Je žiaľ všeobecne známe, že Slováci nepatria zrovna medzi poriadnych vodičov. Za svoje priestupky potom musia veľmi často pykať v podobe pokuty, alebo v krajnom prípade tiež aj odobratím vodičského preukazu. Preto, aby došlo aspoň k čiastočnej kompenzácii vzniknutých škôd, ktoré vinníkovi za prehrešok nastanú, je vhodné dohodnúť poistenie proti pokutám.

Jedná sa o poistný produkt, ktorý neponúkajú zďaleka všetky poisťovne. Ak však budete v ponukách hľadať naozaj pozorne, celkom iste nejakú poisťovacú inštitúcii na slovenskom poistnom trhu, ktorá ponúka tento zaujímavý program, objavíte.

Čo je možné prostredníctvom poistky proti pokutám poistiť

Poistenie proti pokutám je veľmi užitočný poistný program, ktorý je určený pre všetkých majiteľov automobilov, ktorí sa pohybujú často na pozemných komunikáciách a čas od času sú nútení zaplatiť pokutu. Prostredníctvom tejto poistky dostanete, v prípade dopravného priestupku určitú finančnú pomoc, ktorá je určená na minimalizovanie finančných dopadov pokuty. Kompenzované sú takisto aj náklady, ktoré sú spojené so správnym konaním priestupku.

Ak prídete v dôsledku dopravného prehrešku o vodičský preukaz, budú vám z poistky čiastočne hradené aj výdavky, ktoré môžu byť spojené s užívaním taxi služby alebo s prenájmom vodiča, ktorý vás bude voziť samozrejme s prihliadnutím na stanovené limity.Ako je to so záujmom o poistku

Záujem o poistenie pokút nie je v súčasnej dobe nijako vysoký. Z tohto dôvodu sa poistenie proti pokutám poskytuje aj ako súčasť povinného ručenia. Vzhľadom na to, že sa jedná o veľmi zaujímavú ponuku, je vhodné o možnosti dohodnutia minimálne popremýšľať. V dnešnej dobe je každé euro dobré, prečo teda nevyužiť tejto skvelej voľby.

Do situácie, kedy budete nútení zaplatiť mnohokrát nemalú pokutu, sa môžete dostať úplne kedykoľvek. Aj v prípade, že dodržiavate pravidlá cestnej premávky, sa niekedy môžete pomýliť a ak budete v nesprávny čas na nesprávnom mieste, je pokuta na svete. Poistenie proti pokutám vám tak môže často ušetriť veľa finančných výdavkov.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov