online žiadosť
Nenáročná pôžička
25 € až 1000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
nenarocna
Až 25 000 €
Veľká pôžička
Bezúčelová pôžička
Onlinežiadosť.sk > Poistenie > Poistenie mačiek a psov
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Poistenie mačiek a psov online

Rovnako tak ako sa poisťujú ľudia, je možné poistiť aj vašich štvornohých miláčikov. Na prvý pohľad sa toto môže zdať ako zbytočnosť a nepotrebné vyhadzovanie peňazí. Ak sa však zamyslíte podrobnejšie, dospejete k názoru, že poistenie vášho zvieracieho priateľa sa veľakrát oplatí. Poistenie psov a mačiek neponúkajú úplne všetky poisťovne na našom poistnom trhu. V prípade, že sa však rozhodnete takú poistku dojednať, nebude problém nájsť takú poisťovňu, ktorá ju vo svojom programe má.Na čo je možné mačky a psy poistiť

Mačky a psy je možné poistiť na najrôznejšie riziká, jedná sa hlavne o poistení chorôb alebo úrazov domácich zvierat, často sa dojednáva aj poistenie pre prípad smrti psa alebo mačky. Poistiť možno tiež nevyhnutné liečebné náklady, ktoré sú spojené so zdravotnými problémami takýchto poistených zvierat. Asi nikoho neprekvapí, že aj zdravotná veterinárna starostlivosť mnohokrát šplhá do obrovských cifier. V prípade, že je potom potrebná operácia alebo špeciálne vyšetrenie zvieraťa, tak môžete takú poistku s výhodou využiť.

Ďalšou alternatívou poistenia psov a mačiek je potom poistenie zodpovednosti za prípad, že spôsobí niekomu určitú škodu a to na zdraví alebo na majetku. Je treba si totiž uvedomiť, že za vaše zviera ste plne zodpovední vy. V praxi to znamená, že ste povinní uhradiť škodu, ktorá je spojená s činnosťou a správaním vášho zvieraťa. Vhodne zvolenou poistkou sa môžete vyhnúť mnohým problémom.

Poistenie s radom výhod

Ak sa rozhodnete uzavrieť poistnú zmluvu o poistení psa alebo mačky a ak spĺňate, respektíve vaše zviera, konkrétne špecifiká, môžete získať množstvo výhod. Príkladom môže byť napríklad výrazná zľava na poistnom v prípade, že zriadite poistku v blízkej dobe po narodení zvieraťa alebo uzavrite poistenie viacerých zvierat zároveň.

Kde poistenie psov a mačiek uzavrieť

Poistenie psov a mačiek je možné dojednať na ktorejkoľvek pobočke poisťovne, ktorá tento druh poistenia ponúka vo svojich programoch. Ďalším variantom je využitie služieb súkromných poisťovacích poradcov, ktorí sa v problematike zdarne orientujú a sú vám pripravení so všetkým pomôcť a odpovedať na všetky otázky.


OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2023 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov