online žiadosť
Nenáročná pôžička
50 € až 7000 €
Nenáročná pôžička
Bez dokladovania
sberbank
Sberbank pôžička
Až 25 000 €
Banková pôžička
  Najobľúbenejšie pôžičky:
  Infoservis:

Pôžička ihneď

Pôžička, ktorá vám dá vždy o niečo viac ako ostatné pôžičky. Získajte pôžičku s bonusom, alebo so zaujímavou akčnou výhodou. Obľúbený finančný produkt, ktorý odmeňuje tých, ktorí o pôžičku žiadajú v správny čas na správnom mieste. Ušetriť môžete veľa peňazí na úrokoch, alebo získať inú atraktívnu výhodu. Pri vybraných pôžičkách môžete získať pôžičku úplne zadarmo. Oplatí sa sledovať akcie a ďalšie bonusové ponuky.Pôžička 1500

Bežne dostupná pôžička 1500 EUR v akcii je k dispozicii u bankových i nebankových spoločností a viažu sa k nej všemožné akcie. Na poli poskytovateľov sa priostruje konkurenčný boj o zákazníkov, preto pristupujú k čoraz zaujímavejším akciám. Oplatí sa teda sledovať, čo sa práve ponúka a využiť príležitosti na výhodnú pôžičku.

Výhodné akcie ihneď

Medzi najčastejšie formy, ktoré možno na súčasnom úverovom trhu nájsť, sú všemožné zľavy a zvýhodnenia úrokovej sadzby a zníženie splátok. Užitočné je tiež odpustenie niekoľkých splátok, alebo vrátenie časti už zaplatených úrokov, ak poctivo splácate.


Bonusy a pôžička zdarma

Hitom na poli pôžičiek pred výplatou je akčná prvá pôžička zdarma. Ide o akciu pre tých, ktorí žiadajú o pôžičku prvýkrát a platí pri splnení podmienky riadneho splatenia. Ak pôžičku včas splatíte, vrátite iba toľko, koľko ste si požičali, nič navyše. Zaujímavým variantom je aj pôžička s bonusom, kedy za online uzavretie môžete získať poukážky na odber tovaru či služieb, prípadne pre tých šťastnejších napríklad aj dovolenku.

  Pôžičky pre:
Pôžičky pre ženy na materskej Pôžička pre dôchodcov Pôžička pre študentov
OnlineŽiadosť.sk - špecializovaný web na online pôžičky, úvery, hypotéky poistenie a ďalšie finančné produkt. Online vybavením cez internet ušetríte a zároveň dosiahnete lepšie ceny jednotlivých produktov.
Všetky práva vyhradené © 2010 - 2020 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Podmienky používania a ochrana osobných údajov